Turcademy (Türkçe e-Kitap) Deneme Erişimi

Turcademy Türkiye Akademik Yayınlar Platformu ile; ülkemizde akademik yayıncılık alanında öncü olan Adalet Yayınevi, Anı Yayıncılık, Gazi Kitabevi, Palme Yayıncılık, Pegem Akademi, Seçkin Yayıncılık, Dora Yayınevi, Ekin Yayınevi, Ege Yayınları, Müzik EğitimiDer Yayınevi, Literatür Yayınevi, Nobel TıpPhoenix Yayınevi, Siyasal Yayınevi, Yeni İnsan Yayınevi yayınları'na  ait 5000'i aşkın Türkçe akademik kaynak elektronik ortamda kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Doğa Bilimleri, Hukuk, Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal ve Beşeri Bilimler alanlarını kapsayan nitelikli dermesi ile Turcademy platformu; kullanıcılarına; öncü ve güvenilir yayınevlerinin sağlamış olduğu Türkçe akademik içeriği, kullanıcı dostu bir ara yüz ile sunmaktadır.

Portala giriş yaptıktan sonra BÜTÜN KAYNAKLAR sekmesinden alfabetik olarak aşağı doğru gelerek Turcademy erişim linkine tıklayınız.

E-kitapları tam metin olarak görüntüleyebilmek için ilk açılan sayfada sağ üstte bulunan Kayıt Olun sekmesinden kurumsal mail adresinizle (@siirt.edu.tr uzantılı mail adresi) bir kereliğine mahsus olmak üzere üyelik oluşturmanız gerekmektedir. 

http://www.turcademy.com/

İBRAHİM DİNLER (0484) 212-1111 / 3583
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
2 Aralık 2021